У вівторок мери Львівщини зустрінуться з головою ЛОДА Маркіяном Мальським

0
387
Маркіян Мальський
Маркіян Мальський

23 липня у малій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського з міськими та селищними головами Львівщини. Ініціювало зустріч Львівське регіональне відділення Асоціації міст України. Про це інформує прес-служба регіонального відділення.

Як зазначив виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаімов, у ході зустрічі голови області хочуть обговорити з головою ЛОДА актуальні проблеми наших міст, розвитку громад, співпрацю з обласною державною адміністрацією з питань життєдіяльності органів місцевого самоврядування та у реформі децентралізації.

«У ході зустрічі ми також хочемо поділитися своїми наболілими проблемами, про які обласна влада може і не знати, але може посприяти у їх вирішенні. Нас всіх об’єднує місцеве самоврядування, бо ми живемо у містах, селищах та селах. Саме тому ми маємо спільно з обласною владою працювати для того, щоби зробити нашу область найкращою в Україні», – зазначив Василь Абаімов.

 


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here