У Трускавці дитсадки запрацюють аж з 3 серпня

0
486

Комісія з ТЕБ і НС ЛОДА дозволила послаблення карантинних заходів в області, зокрема, відкриття садочків. Відтак трускавецькі освітяни розпочали підготовку дошкільних закладів до роботи в нових умовах, інформує прес-служба ТМР.

За інформацією освітян міста – процес підготовки садочків до відкриття в умовах карантину займе декілька тижнів, пише Кулемет з посиланням на Джерела Трускавця.

«Зараз більша частина персоналу знаходиться у відпустках», – повідомив керівник відділу освіти Орест Лобик.

Для Трускавця на першому місці стоїть завдання безпеки як дітей, так і персоналу – переконують освітяни. Напередодні представниками Дрогобицького міського управління Держпродспоживслужби у Львівській області було здійснено комісійні обстеження дошкільних закладів для визначення відповідності навчального процесу протиепідеміологічним вимогам. Відтак трускавецькі освітяни отримали рекомендації щодо дотримання всіх протиепідемічних норм, згідно з якими ведуть підготовку закладів до відкриття. В дошкільні установи мають бути закуплені антисептики, безконтактні термометри та засоби індивідуального захисту для працівників, проведено дезінфекцію приміщень.

«Попередньо збиратиметься інформація про кількість дітей, які будуть відвідувати садочки після їх відкриття. Для цього працівники відділу освіти, керівники ДНЗ проводитимуть додатковий моніторинг та опитування батьків», – наголошує Орест Лобик.

Повноцінно з дотриманням усіх протиепідемічних норм дошкільні навчальні заклади Трускавця розпочнуть роботу не швидше як з 3 серпня за умови стабільної ситуації щодо поширення коронавірусної хвороби на території області – запевняють у місцевому відділі освіти.

Додамо, кількома днями тому у Дрогобичі відкрили три дитячі садки та один у Стебнику, на черзі – інші.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here