У Синютки створять роботу групу щодо повернення коштів ЛАЗу

0
891

Голова Львівської ОДА підтримав громадських активістів

Заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська утворить робочу групу для вивчення ситуації, яка склалась із поверненням коштів за автобуси, куплені до ЄВРО 2012.

Таке доручення на апаратній нараді дав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Громадський активіст Іван Спринський попросив голову ОДА утворити робочу групу – комісію для вивчення цього питання. Він зазначив, що у склад цієї комісії мали б увійти представники правоохоронних органів, Служби безпеки України, Львівської ОДА, Львівської міськради та представники громадськості.

«Ми переконані у тому, що міського голову Львова цинічно підставляють, тому ми просимо встановити осіб, які так негідно вчинили і підготували такий проект ухвали на сесію міської ради», – сказав Спринський.

Він також попросив керівництво ОДА направити звернення до Кабміну щодо вивчення питання про приватизацію Львівського автобусного заводу.

«Ми просимо направити відповідне звернення із проханням вивчити законність приватизації цього підприємства», – повідомив Спринський.

Голова ОДА Олег Синютка зазначив, що заступник голови – керівник апарату Маріанна Вільшинська утворить робочу групу для вивчення питання із повернення боргів, а перший заступник Ростислав Замлинський зкоординує роботу щодо направлення звернення до Кабміну.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here