У Садового вважають, що замість пам’ятника Небесній Сотні, нам потрібне місце, де можна випити пива

0
688

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський на прохання встановити на Сихові пам’ятник Небесній Сотні, відповів активістам, що у Львові потрібен «громадський простір, де можна випити пива».

Про це йшлось сьогодні, 17 травня, під час сесії Львівської міської ради, пише Вголос.

«На Майдані загинули Герої Небесної Сотні. Їх вбивали інші громадяни України. Це сталось через те, що після отримання Незалежності у нас не було політики національно-політичного виховання. У Сихівському районі Львова й досі немає жодного музею, пам’ятника, де можна провести патріотичний захід. Громадськість Сихова звернулася до Львівської міської ради, щоб встановити у нас пам’ятник Небесній Сотні. Але з боку міської ради затягувалось встановлення цього пам’ятника, а тому був створений організаційний комітет, який ініціює встановлення пам’ятника Небесній Сотні поблизу кінотеатру ім. Довженка. Ми подали клопотання до міської ради, однак дозволу на встановлення пам’ятника нам не було надано. Ми одержуємо відписки від неуповноважених осіб. У міській раді наші прохання ігнорують. Від Чаплінського ми отримали відповідь, що громадський простір на Сихові потрібен для того, щоб «люди могли випити пива». Це пряма мова. Якщо у вас є квота на пам’ятники, то знесіть пам’ятник окупантам, що на вулиці Стрийській», – зазначив під час сесії представник громадськості від Сихова.

Натомість головний архітектор Львова Юліан Чаплінський заявив, що у Львівської міської ради інше бачення організації громадського простору на Сихові

«Був проведений конкурс на найкращу ідею вшанування Небесної Сотні. Було вирішено, що головний меморіал має бути у центрі міста», – сказав Юліан Чаплінський.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here