У Львові вирішуватимуть долю скверу на перетині вулиць Героїв УПА-Кульпарківській

0
518

У четвер, 23 травня, відбудеться чергове пленарне засідання Львівської міської ради, де одним з питань порядку денного є збереження скверу по вул. Героїв УПА, 77. Про це пише Форпост.

Головою фракції УКРОП Ігорем Телішевським зареєстрована ухвала, прийняття якої, дозволить внести цю територію в перелік скверів Франківського району, тим самим заборонивши будь яке будівництво.

«Ми наполягаємо на прийнятті цієї ухвали, щоб зберегти сквер, який однозначно потрібен громаді міста. Мешканці зорганізувались, подали проект скверу на конкурс громадського бюджету Львова та виграли. Тепер, щоб усунути всі перепони на шляху до реалізації проекту скверу, депутати повинні прийняти цю ухвалу», – заявив Ігор Телішевський.

Додамо що, скандал щодо скверу на перетині вул. Героїв УПА та Кульпарківської спалахнув у 2018 році. Громада мікрорайону виступає проти будівництва заправки на місці зеленої зони. Це мотивувало їх подати проект скверу на конкурс громадського бюджету міста та перемогти.

Втім, згодом, чиновники управління архітектури Львівської міськради за кошти громади міста запроектували у детальному плані території заправку на місці скверу.

Нагадаємо, 14 лютого цього року під час пленарного засідання Львівської міської ради голова фракції «УКРОП» зачитав запит до міського голови Андрія Садового з вимогою припинити маніпуляції щодо території скверу та надати доручення підготувати усі необхідні документи для реалізації проекту Громадського бюджету – «Облаштування громадського простору в сквері на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської».


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here