У Львові вимагають належно маркувати місця для людей з інвалідністю

0
318

Сьогодні, 15 лютого, на пленарному засіданні сесії ЛМР депутат міськради від партії УКРОП Любомир Босаневич запропонував запровадити у місті концепцію стосовно належного паркування місць для людей з інвалідністю.

«Звернувся до Андрія Івановича спільно з його профільним заступником, керівником ЛКП «Львівавтодор», представниками патрульної поліції м. Львова, головами районних адміністрацій, власниками супермаркетів, торгово-розважальних центрів, офісних центрів та великих ринків напрацювати та запровадити концепцію стосовно належного маркування місць для людей з інвалідністю», – повідомив депутат.

Він також зазначив, що з 26 жовтня 2017 року почав діяти закон, який піклується про пріоритетне право стоянки автомобілів, які належать людям з інвалідністю. Ця норма прописана в Законі України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю”.

«Дуже часто водії транспортних засобів зіштовхуються з тим, що маркування паркувального місця для людей з інвалідністю є затертим, нечітким, чи погано видимим. І несвідомо припаркувавшись там, патрульна поліція виписує протокол про порушення правил Дорожнього руху. В світі є практика, що паркувальне місце для людей з інвалідністю маркується в синій або блакитний колір», – додав Любомир Босаневич.


Напишіть відгук