У Львові встановили новий рекорд із перетягування трамваїв “Електрон”

0
382
У Львові встановили новий рекорд із перетягування трамваїв Концерну «Електрон». Фото Четверта студія
У Львові встановили новий рекорд із перетягування трамваїв Концерну «Електрон». Фото Четверта студія

Сьогодні, 23 серпня, у Львові на вул. Чернівецькій встановили рекорд України з перетягування трамваїв Концерну «Електрон». Спортсмени протягнули одразу три трамваї, вагою 92,2 тонни, що охоплює рухомий склад, вагою 92 тонни (вага рухомого складу та водія), та 2 залізні щіпки, вагою 200 кг. Спортсмени протягнули трамваї дистанцією в більш ніж 19 м за 1 хв 45,25 с. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Встановили рекорд атлети «Федерації стронгмену України» — чемпіони та рекордсмени світу Володимир Рекша (м. Львів) і Сергій Конюшок (м. Київ). А зафіксував рекорд головний суддя «Федерації стронгмену України» — чемпіон світу Василь Вірастюк, та представник «Національного реєстру рекордів України».

Організатор заходу — «Федерація стронгмену України». Генеральний партнер заходу — ПрАТ «Концерн Електрон», за підтримки ЛКП «Львівелектротранс».

«Ми також горді, що „Федерація стронгмену України“ звернулася до вітчизняного виробника, до „Електрону“. Львівський „Електрон“ — це багатогалузева машинобудівна корпорація. Ми розробляємо та виробляємо власний електротранспорт, який у майбутньому буде обслуговувати пасажирів. Ми впевнені, що взаємна підтримка спорту українськими виробниками й навпаки принесе взаємну користь і спортсменам, і виробникам, й нашій Україні», — розповів заступник президента ПрАТ «Концерн «Електрон», Орест Яремчук.

Зазначимо, що попередньо спортсмени планували встановити рекорд, перетягнувши два зчеплені трамваї «Електрон», загальною вагою 65,2 тонни. Складністю було те, що техніка нова й досі її ніхто не тягнув. Цей рекорд вони встановили, однак вирішили також спробувати перетягнути одразу три трамваї, що також завершилося успіхом.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here