У Львові відбувся фестиваль кави

0
262

На каву до Львова збирається вся Україна, тому невипадково що саме тут проводиться найбільша подія кавової індустрії – Lviv Coffee Festival. Цього року фестиваль отримав нову локацію – LEM Station (старе трамвайне депо), що на вул. Вітовського, 57, та відбудеться 12-15 вересня 2019 року. Про це повідомили організатори.

Lviv Coffee Festival – єднає людей і показує  справжню культуру кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.  Цьогоріч фестиваль обіцяє бути ще більш цікавим та корисним як для професіоналів, так і для звичайних поціновувачів якості та смаку кави. На фестивалі будуть представлені як традиційні формати, так і нові.

Цього року квитки на Lviv Coffee Festival можна придбати як у традиційних касах, які розміщені на при вході на фестиваль, так і онлайн, зокрема у мобільному додатку Easy Wallet. Так, при купівлі квитка через додаток Easy Wallet, користувач отримує знижку 50% на цей квиток, а також гарантований подарунок. Подарунок можна отримати на локації фестивалю за адресою: вул. Вітовського, 57. Для цього потрібно підійти до поштомату і піднести телефон з додатком  Easy Wallet до визначеного місця. У цей момент автоматично відкриється одна з комірок, в якій буде подарунок. За умовами акції, відвідувач з одним номером телефону може отримати один подарунок в день (тобто всього можна отримати 4 подарунки: по одному в кожен день фестивалю). Подарунок (комірка поштомату) визначається випадковим чином.

Протягом чотирьох днів на Lviv Coffee Festival діятимуть: КаваEXPO – презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи та дискусії; Кавовий ярмарок, де кав’ярні та кавові бренди облаштують міні-версії своїх закладів просто неба та презентуватимуть добірні сорти кави, ексклюзивні кавові напої та солодощі до кави;  Kulchytsky Coffee Cup, серія чемпіонатів, які об’єднують кращих бариста України; Кавовий тур, у рамках якого оберемо  найкращу кав’ярню міста Лева; Артпростори з фотовиставкою «Ефіопія» та pop-up кав’ярнею з оригінальним кавовим простором; унікальна еко-зона, в якій можна буде побачити і придбати справжні кавові дерева та саджанці інших тропічних рослин. А ще буде організовано територію Coffee Kids, де наймолодші відвідувачі фестивалю зможуть розважатися, поки їхні батьки смакуватимуть кавою.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here