У Львові тести на COVID-19 роблять у новій військовій лабораторії

0
287

У військовому медичному клінічному центрі Західного регіону успішно впроваджують тестування на COVID-19. Причому їх проводять як військовослужбовцям, так і цивільним мешканцям Західного регіону України. Про це пише АрміяInform.

У госпіталізованої людини (незалежно чи це військовий госпіталь, чи цивільна лікарня), медперсонал установи бере відповідний аналіз і пересилає його до військової лабораторії, де фахівці у погонах безоплатно перевіряють усі зразки на наявність вірусу COVID-19.

“У нас встановлено сучасне обладнання останнього покоління, – розповіла полковник медичної служби Ольга Думченко. – Є необхідна кількість реактивів для проведення цих обстежень”.

Зовні лабораторія полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) схожа на невеличкий бункер. Максимально ізольована від зовнішнього світу, з захищеною системою вентиляції та підтримання температури повітря й освітлення.

За роботою спеціалістів можна спостерігати лише через невеличке вікно з товстим склом. Усе це потрібно для того, щоб максимально точно отримати результати тестів. Бо саме від цього часто залежить життя пацієнтів.

До речі, ця лабораторія є найновішою у Львові, вона здана в експлуатацію близько року тому. У регіоні є ще дві цивільні лабораторії, які також нині проводять ПЛР-діагностику.

“У лабораторії працює п’ятеро спеціалістів, – продовжила полковник медичної служби Ольга Думченко. – Всі вони фахівці найвищого класу й досконало знають свою роботу”.

Щодо обстеження цивільних мешканців західних областей України, то й до цього у ВМКЦ готові повністю. Заздалегідь було укладено відповідні угоди, отримано запаси реактивів, налагоджено логістичну складову.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here