У Львові провели робочу зустріч щодо дотримання законності під час виборів

0
332

Учасники обговорили питання співпраці та недопущення порушень виборчого законодавства під час волевиявлення  громадян, а також проведення тренінгів-семінарів для працівників поліції. Про це інформує ГУ НП у Львівській області.

Участь у робочій зустрічі, що відбулась сьогодні, 7 лютого, взяли очільник поліції Львівщини генерал поліції третього рангу Валерій Середа, його заступник полковник поліції Андрій Таран, керівники підрозділів поліції, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ЛОДА Зоряна Павлів, аналітик Всеукраїнської громадської організації «Громадська мережа «Опора» Тарас Радь  та інші.

Сторони обговорили питання взаємодії під час виборів Президента України, поділились напрацюваннями щодо попередження, фіксації та реагування на порушення виборчого законодавства під час передвиборчої кампанії, виборів та підрахунку голосів, а також про проведення навчально-практичних семінарів-тренінгів для працівників поліції.

Співпраця передбачає обмін інформацією, залучення представників громадських організацій до роботи оперативних штабів та інші моменти, що унеможливлять порушення норм виборчого законодавства у сфері забезпечення конституційного права громадян на волевиявлення під час цього річних виборів Президента України.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here