У Львові пройшла акція проти зростання цін на пальне

1
389
У Львові пройшла акція проти зростання цін на пальне. За словами активістів, акція проводиться з метою перевірки законності та прозорості формування цін на паливо, пише Лемберг.
Ще з кінця вересня 2017 року ціни на бензин почали різко зростати.
Автомобілісти Львова провели акцію проти завищених цін на паливо. Вони вважають стрімке зростання вартості палива необгрунтованим і саме через це влаштували сьогодні мирну акцію протесту.
За їх словами , акція проводиться з метою перевірки законності та прозорості формування цін на пальне.
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», кожен споживач має право отримати інформацію про якість товару, а також копію паспорту, де би зазначалась ціна, марка та дані показників якості продукту. Активісти розділилися на кілька груп і одночасно проводили акцію на кількох АЗС найвідоміших   фірм Львова, у яких найвищі ціни. Зокрема, на заправках “Окко” та “WOG”.

“Ми не блокуємо заправки, не перекриваємо (доступ до колонок – прим.авт.).  П’ємо каву, просимо мірники. Є заправки, на яких нам дають мірники навіть за кошти заправок – як би це мало бути на всіх заправках… Ми перевіряємо, яка похибка на 10 л на кожній заправці. Ми хочемо добитися того, щоб було зниження цін на пальне”, – розповів один із учасників акції.

“Друзі, акція законна і не має на меті якихось агресивних дій! Це інформаційна акція, спрямована на те, щоб показати, що багато людей є незадоволеними тим, що ціни на пальне так різко підвищуються! Ми організовуємо акцію, як клієнти мереж АЗС, і будемо вимагати, щоб нам на місці пояснили обгрунтованість цін!” – пишуть організатори акції у своїй групі у Facebook.

Проте, на деяких АЗС  відповідних документів споживачам не надали, а натомість запропонували звернутись у прес-службу компанії. На кількох АЗС, перед тим, як показати активістам будь-які документи, оператори АЗС телефонували спершу керівникам.

Нагадаємо, що нещодавно у ЛОДА було вирішено створити робочу групу, яка займатиметься врегулюванням даного питання та перевірить законність формування цін на паливо. Громадських активістів, організаторів сьогоднішньої акції, запрошено долучитися до роботи групи. Детальніше дивіться у сюжеті.


1 коментар

  1. Треба не заправлятись в них і не купляти в них каву ( не підтримувати їх) а навпаки вибрати одну мережу азс і не заправлятись на ній поки не скине ціни на пальне. Якщо поширити таку акцію через соцмережі і вона отримає підтримку по регіонах то ефект, на мою думку, буде швидкий і на користь споживачів

Напишіть відгук