У Львові ініціювали виділення матеріальної допомоги сім’ям героїв, які загинули в АТО та ООС

0
370
Депутати від фракції БПП у Львівській міськраді ініціювали виділення щомісячної допомоги з міського бюджету сім’ям героїв, які загинули під час проведення АТО та ООС. Про це оголосила депутат ЛМР Уляна Пак на сесії міськради у четвер, 23 січня, повідомляє Еспресо.TV, пише Кулемет.
“Просимо передбачити щомісячну муніципальну соціальну виплату членам родин загиблих учасників бойових дій у розмірі 2-х прожиткових мінімумів”, – звернулася до депутатів ЛМР Уляна Пак.

Щомісячна допомога складатиме близько 4 тисяч гривень на місяць. За словами депутатки ЛМР, на сьогодні у Львові є 96 сімей героїв, загиблих в бойових діях на Сході, і їх підтримка є обов‘язком громади. Подібні програми вже працюють в Одесі, Харкові, Кривому Розі, Києві, Дніпрі та інших міста, тому прийняття такого рішення у Львові вже перезріло і є вкрай необхідним.

“На державному рівні, при міністерстві ветеранів, створена робоча група, яка мала б підвищити державні пенсії родинам загиблих, але результату досі немає. Тому вважаю, що на даному етапі місто має долучитись фінансово, щоб підтримати родини героїв. Для міста це невеликі кошти, а для сімей наших захисників відчутна допомога” – відзначає Уляна Пак.

За словами Уляни Пак, у найближчому майбутньому депутати Львівської міськради створять робочу групу, щоб внести відповідні зміни до міської комплексної програми підтримки учасників АТО та ООС.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here