У Львові четвертокурсник розшукав зниклого безвісті чоловіка

0
411

Про зникнення 30-річного сина повідомив працівників Пустомитівського відділу поліції його батько. Про це інформує Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС.

Чоловік розповів, що 22 лютого син вийшов з дому, взявши з собою два мобільних телефони, і не повернувся. Востаннє він телефонував матері наступного дня, пообіцяв, що скоро буде, однак так і не прийшов. Зачекавши ще чотири доби, батьки вирішили звернутись у поліцію.

Вже наступного дня, 28 лютого, вихованець 4-го курсу факультету №2 Павло Пастущак, який проходить стажування в посаді оперуповноважений сектору кримінальної поліції, встановив його місце перебування. Курсант володів інформацією, що у зниклого були проблеми з наркотиками. Відтак мав певні здогадки щодо місця його можливого перебування. Провівши розшукові заходи, йому вдалось встановити, що зниклий знаходився у свого товариша у селі Зимна Вода. Відтак поліцейські повернули його додому.

Павло Пастущак – один із чотирьох курсантів 4-го курсу факультету №2, які наразі проходять стажування у підрозділах кримінальної поліції Пустомитівського ВП. Нагадаємо, що стажування розпочалось 5 лютого і триватиме до 11 травня 2018 року.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here