Цимбалюк продає будинок через борги за вибори?

1
2356

Син очільника львівської “Батьківщини” Михайла Цимбалюка виставив на продаж двоповерховий особняк у мальовничій місцевості на Тернопільщині.

Відповідне оголошення з’явилося на фейсбук-сторінці Віталія Цимбалюка та на відомому сайті оголошень з продажу нерухомості.

За елітну будівлю, розташовану біля Івачівського озера, з власною пристанню, євроремонтом, автономним опаленням, з панорамними вікнами на озеро, альтанкою з каміном, просторим гаражем та рибацькими речами родина Цимбалюків править чотири мільйона гривень.

За інформацією наших джерел мета продажу власності проста – Михайло Цимбалюк має розрахуватися з боргами за виборчу кампанію Юлії Тимошенко.

Сама ж Юля Володимирівна відмовляється гасити заборгованість перед власною командою, мотивуючи тим, що львівський осередок”Батьківщини” відверто провалив вибори.

Сподіваємося, що Цимбалюки задекларують продаж будинку у відповідності до чинного законодавства. Так, наразі ніхто з них не знаходиться на державній службі, проте вони люди публічні і мають прислухатися до громадської думки.

P.S. Дизайн інтер’єра – вогонь!!! Блакитна мрія міліціонера.

Ольга Метельська для Кулемету

Редакція готова опублікувати позицію усіх зацікавлених осіб.


1 коментар

  1. вони в команду понабирали кар’єристів, які перегризлися за місця біля корита, чим розігнали народ… пора розганяти …

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here