Трагедія на Львівщині: електричка вбила військового

1
2260

У Миколаївському районі Львівської області на станції “Миколаїв –Дністровський” відбувся наїзду електропоїзда “Львів – Трускавець” на чоловіка 1997 року.

Про це повідомив керівник ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич.

“Згодом вияснилося, що це військовослужбовець, який на момент трагедії був у цивільному. Чоловік від отриманих травм помер”, – йдеться у повідомленні.

Наразі поліція встановлює причини смерті.

20.03.2019 В Миколаївському районі Львівської області на станції Миколаїв –Дністровський відбувся наїзду електропоїзда …

Опубліковано Igor Zinkevych Середа, 20 березня 2019 р.


1 коментар

  1. Якщо Бог не дає ради тому, що відбувається, він допускає війну, щоб знищувати… Хотіли воювати, най воюють… тільки з жінкою з двома дітьми воювати то круто… а от з Путіним байки щодо психічних захворювань і крадіжок не проходять… тут потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., мафії Кононенко, що віджимають батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде – ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту за геноцид, репресії і мародерство… цих деградованих тварюк тільки винищувати… тут більше нічим не допоможеш.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here