Стрийських перевізників перевірить Укртрансбезпека

3
8390

Стрийською райдержадміністрацією скеровано листа в Управління Укртрансбезпеки у Львівській області щодо проведення перевірки дотримання договірних зобов’язань.

Про це у коментарі Кулемету заявив т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло.

«У разі виявлення порушень будуть накладені адмінсанкції. У свою чергу райдержадміністрація на підставі проведеної перевірки прийматиме рішення щодо розірвання договору», – повідомив Роман Кокотайло.


3 КОМЕНТАРІ

  1. Та яке рішення про розірвання договору. Достроково оголосити тендер на надання послуг перевезення. І при цьому не допускати до участі таких же підлих і недобросовісних перевізників, які тепер керують нами. Совісті не мають. Знущаються. Бо люди не погоджуються з несправедливо і необгрунтовано завищеною вартістю проїзду. А з маршрутом “Добряни- Дуліби” що зробили? Створили новий маршрут “Стрий-Дуліби”, до Добрян маршрутки нема, наказали добрянців, бо вартість проїзду Стрий-Добряни, Стрий-Дуліби, Добряни-Дуліби 10 гривень, при цьому зі Сория до Добрян 1,5 км, а зі Стрия до Дулібів приблизно 6 км. Ну добре,ще 6 км за 10 гривень куди б не йшло, але ж не 1,5 км. До цього ж пани ” кєровнікі” звеліли своїм водіям-бурмилам із маршрутів Стрий-Жидачів і Стрий-Угерсько пасажирів до Добрян не везти. До речі, це вже не перший такий “прикол” від даного перевізника. На вулиці морози… Як дітей везти до садків, шкіл, на поліклініку в решті решт???? Це що, така покута на Великий Піст???? З попередніми перевізника подібних ситуацій не виникало ніколи.
    Прохання до уповноважених органів: перевірте не тільки виконання умов договору, а й справність, чистоту і придатність до перевезень тих автобусів, які, на мою думку, ніколи не ремонтують (хіба що щось дуже серйозне і то, коли немають що дати на заміну) і не миють. А також “профпридатність” водіїв на людяність, бо вони вже всіх дістали, правда одиниці залишились нормальних.

  2. А в Маршруті “6” коли я їхала, то двері взагалі не могли відкрити. А через зупинку як відкрились, так і залишились у руках мужчини (в буквальному значенні) і він їх тримав до кінцевої зупинки. От як я розумію тепер ціну “5 грн” за проїзд: хочеш потримати двері в маршрутці – доплати 1 грн.)) Маршрутки чуть не розсипаються, грязнущі. В “1” вранці взагалі не можливо вміститись. Люди залишаються на зупинці чекати наступну і не факт, що знову влізуть. ЖАХ!!!

  3. Треба наших місських чинуш на чолі з “”Головою”” своїми авто людей розвозити. До керувались … За такий коллапс,на мою думку,хтось має поплатитись,щоб другим неповадно було!!! Чому крім того мудака,я маю на увазі перевізника, нікого до Стрия не допускають? Тому,що наш пан Ромцьо,відкати має…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here