Стало відомо, хто насправді проводив екзит-пол на виборах ОТГ на Львівщині

0
728

Громадський активіст Богдан Рабешко відкинув оприлюднені раніше звинувачення з боку політичної партії “Укроп”

Члени громадської організації “Громадський рух “Європейське місто” проводили екзит-поли на виборах до Рудківської та Великомостівської ОТГ на Львівщині і така діяльність не заборонена законодавством. Про це написав голова громадської організації Богдан Рабешко на своїй сторінці у “Фейсбуці“.

Активіст пояснює оприлюднену раніше інформацію у пресі щодо звинувачень з боку політичної партії “Укроп”.

“Громадські активісти нашої організації прийняли таке рішення з метою отримання правдивих даних щодо виборів. Такі рішення в нашій організації приймаються колегіально, оскільки у нас була непідтверджена інформація про те, що на дільницях готуються масові фальсифікації”, – переконаний активіст.

Він наголошує, що “представникам деяких політичних сил це не сподобалось, а тому вони почали інформаційну атаку проти нього, звинувативши мене безпідставно шляхом перекручення фактів і інформації”.

Як йдеться у повідомленні, екзитпол проводився на дільниці с.Підгайчики Рудківської ОТГ до 16:00 в неділю.

“На 16:00 явка виборців на цій дільниці становила 27%, проте після того, як громадські активісти покинули село, явка до закриття дільниці чомусь зросла до 54%. Село завжди голосувало в більшості до 16:00. Я знаю одне, що того дня їздив по селах цієї майбутньої громади і побачив аномально високу явку виборців саме у вечірній час, яких активно підвозили автомобілями. Не було винятком і с. Підгайчики, в якому біля дільниці після 16-00 взагалі утворився корок з автомобілів, які активно підвозили і забирали водночас виборців, які вже проголосували”, – каже Рабешко.

Він також переконаний, що оскільки почав фіксацію цих всіх фактів, то саме тому невдовзі на нього і обрушилась неправдива і брудна інформаційна лавина.

“Знаю, що частково зірвав плани цих людей, які готувались ще більше спотворити результати виборів”, – переконаний Рабешко.

У листі Рабешко окремо зазначив, що екзит-поли проводила ГО “Громадський рух “Європейське місто”, а не ВО “Батьківщина”, рішення про їхнє рішення про їхнє проведення ухвалювалось колегіально членами організації, і вони не агітували ні за яку політичну силу.

Нагадаємо, раніше депутат Львівської міськради Ігор Телішевський заявив про те, що “Батьківщина” маніпулювала думкою виборців на виборах ОТГ на Львівщині.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here