Сьогодні стало зрозумілим, хто стане Президентом України в 2019-2024 роках, – експерт

3
9778

Сьогодні Петра Порошенка знову висунули кандидатом в Президенти України…Знаковий день, історичний. Сьогодні стало зрозумілим, хто стане Президентом України в 2019-2024р.р. Дуже тепла і щира атмосфера форуму. Говорили гарно і правильно, без папірців.

Оцініть гостей! Андрес Фоґ Расмунсен, Володимир Гройсман, Андрій Парубій, екс-президент Ющенко,герой України Ігор Гордійчук, Ірма Вітовська, Дмитро Чекалкін, Лесь Подерев’янський, Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній, головний раввін України Яков Дов Блейх,Тарас Петриненко, Юрій Макаров, Дмитро Ярош, Павличко. Юхновський, Ахтем Сейтаблаєв, мер Дніпра Філатов,Пасхавер,Горбулін, Подеревлянський, Геращенко…

Чи звернули увагу, як вигідно відрізняються обличчя зацікавленністю, задіянністю, уважністю, відкритістю, приязню, та, чого ж правду приховувати, інтелектом тих, хто зібрався на форумі “Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом”, від облич вОної масовки? Все дуже відрізнялося, як світ і антисвіт,зовсім інші обличчя – сучасні, світлі, розумні і якісь молоді.

Сильний виступ Президента Петра Порошенка ….Завершуючи п’ятирічну каденцію, стартую знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз та НАТО, курсу на перетворення України у велику успішну країну щасливих людей. Разом ми переможемо!

За Україну! За її волю! За честь, за славу, за народ!

Слава Україні!

Джерело


3 КОМЕНТАРІ

  1. єдине, що він мав зробити – закінчити конфлікт на сході і подолати корупцію. що маємо в підсумку? не хочу повторювати, що війна вигідна йому з фінансової точки зору, тому що я не володію доказами і не цікавлюсь їхніми деклараціями, але те, що корупція розвивається і кучерявиться, це те, що ми бачимо на кожному кроці. і це при тому, що я не дивлюсь телевізор.

  2. Мне особенно понравилась фигура Леся Поддеревянского… Вам мало Зеленского? К чему этот пиждабол ? Что он понимет ув политике?

  3. В стране есть два реальных и достойных претендента на этот пост – П.А.Порошенко и Ю.В.Тимошенко, все остальное – мусор, безграмотный, бездарный и ненадежный. У каждого из двух – есть свои достоинства и недостатки. Почему-то все начинают с недостатков. А может начнем с достоинств, с того, что они могут сделать (откиньте рекламу и обещания, это для лохов). Тут пани Людмила, хотела чтобы он решил конфликт и победил коррупцию (по лозунгам). Реально ли это? Очевидно – нет (в ближайшие 5 лет). По первому – песня “мы никогда не будем больше братьями” – хотите пойти в плен и жевать сопли? По второму – вы сами перестали всех благодарить, давать хоть маленькие взятки? Может, по Жванецкому – “в консерватории, надо что-то менять”, т.е. мозги обывателей страны. Давайте оценивать, что оба претендентами смогут сделать для страны (газ в 2 раза – бред, я могу кинуть лозунг – не платить вообще) Где они видят страну и как поднять экономику ее, реальные пути. Так и голосовать, кто считает, кто из них более достоин в планах (не всегда они могут быть выполнены, как по объективным, так и субъективным причинам). Как говорил один герой кинофильма – “Думайте сами, решайте сами, иметь или не иметь”. .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here