Софія Федина: агресору треба валити в зуби, доки він не сконає

0
4175
“Цей проект про наших п’ять років боротьби”, - Софія Федина під час презентації авторського альбому. Фото прес-служба ЛОДА
“Цей проект про наших п’ять років боротьби”, - Софія Федина під час презентації авторського альбому. Фото прес-служба ЛОДА

Зміни в державі, які відбувались за президентства Петра Порошенка, надихали захисників України на перемогу. Світова коаліція на підтримку України, антиросійські економічні та політичні санкції змушували Кремль платити дуже дорогу ціну за порушення суверенітету нашої держави. Сьогодні ж вище керівництво держави зазнало серйозної поразки на міжнародній арені, а втікачі режиму Януковича вже відкрито обіцяють зачистити від патріотів український простір. Команда партії «Європейська Солідарність» буде рішуче протистояти цим проявам, – заявила волонтерка, співачка, політолог-міжнародник, кандидатка у народні депутати від партії «ЄС»  Софія Федина на зустрічі з виборцями Львова.

«Сьогодні одна нечисть називає мене, а в моєму обличчі всіх нас, – нацисткою, бо я співаю повстанські пісні. Інша нечисть на питання: що вони будуть робити з мільйонами українців, які хочуть української України – з барського плеча відповідає – живіть. На Соловках? Третя нечисть заявляє, що він нас до 1 вересня «зачистить усіх». Події, які відбуваються у зовнішній політиці – рішення ПАРЄ про повернення російської делегації – та внутрішнійї політиці, змушують задуматися: як ми можемо протидіяти?», – заявила Софія Федина.

Вона наголосила, що завдяки зусиллям команди Петра Порошенка більшість українців так і не відчули, що таке війна.  «І більшість України не зрозуміла, що треба агресору валити в зуби доти, доки він не сконає!», – переконана активістка партії.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here