Слід цієї провокації лежить далеко за межами України, – Спілка поляків про підрив автобуса біля Львова

0
2276

«Спілка поляків України» з сумом та стурбованістю сприйняла факт підриву невідомими особами польського туристичного автобуса, що мав місце в ніч з 9 на 10 грудня п.р. у с.Сокільники Львівської області. Про це йдеться у заяві Голови “Спілки поляків України” А.Стефановича.

“Вказана провокація стала черговим свідченням цілеспрямованої кампанії проти українсько-польської дружби та національної злагоди в Україні. Особливо насторожує обраний зловмисниками час вчинення злочину, який на наше переконання, не випадково обраний напередодні візиту Президента Республіки Польща А.Дуди в нашу державу.

З огляду на це, ми переконані, що сліди вказаної провокації лежать далеко за межами України, оскільки український народ не має ненависті до поляків, так як не має її і польський. Тому всі спроби їх посварити закономірно приречені на провал.

У цьому контексті хочемо висловити свою підтримку ініціативам України і Польщі спрямованим на налагодження дієвої двосторонньої співпраці на рівні президентів обох держав.

Віримо, що попри усі труднощі та намагання нас посварити, ми разом побудуємо нове майбутнє без образ та звинувачень – на користь обом народам!”, – йдеться у заяві

Як відомо, у суботу, 9 грудня, близько 23:20 на кільцевій дорозі на стоянці готелю “Панська Гора” невідомі особи пошкодили невідомим вибуховим пристроєм зовнішню обшивку та бокове скло автобуса марки МАN, польської реєстрації.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here