Сімейним лікарям амбулаторій Львівщини вручать 43 автомобілі

0
835

У четвер,  28 березня,  на стадіоні “Арена Львів” відбудеться Медичний Форум Львівщини. У межах заходу сімейним лікарям нових 43 сільських лікарських амбулаторій передадуть в експлуатацію  43 автомобілі Renault Duster. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Серед учасників форуму: сімейні лікарі, фельдшери, медичні сестри, завідувачі відділень районних, міських і обласних лікарень, керівники комунальних некомерційних медичних підприємств (закладів, які у межах реформи пройшли процес автономізації). На Форумі представлять досвід реалізації реформи охорони здоров`я на Львівщині та історії успіху.

Учасники:

– Анна Ярмола – директорка Центру первинної медичної допомоги м. Червоноград (була у першій десятці закладів, які підписали угоду з НСЗУ у липні 2018 року, 87% мешканців підписали декларації)

– Ігор Заставний (лікар сімейної медицини сільської лікарської амбулаторії с.Краківець Яворівського району, один з найактивніших учасників обговорення і підготовки проекту Закону з розвитку сільської медицини)

– Володимир Чуба – керівник управління охорони здоров`я м.Дрогобич. Розкажк про хід реформи у м.Дрогобичі, створення першого в області дистанційного репер фузійного центру)

– Любомир Рак – генеральний директор КНП «Регіональний фтизіопульмонологічний центр». Поділиться досвідом реформування фтизіатричної служби області: завдяки впровадженню сучасних протоколів вперше за останні 30 років знижено захворюваність і смертність населення області від туберкульозу

– Орест Тріль – заступник генерального директора Регіонального онкологічного центру. Один із співавторів спільного зі Світовим Банком проекту «Онкопревенція і сучасні протипухлинні технології» – модель ранньої діагностики онкопатології у жінок, що дає суттєве зростання виявлення раку у жінок у першій стадії, а відповідно успішне лікування та одужання

– Наталя Феденко – лікар – ФОП  (одна з перших сімейних лікарів області, яка оформила статус підприємця, працює у гірському Сколівському районі, впроваджує нову якість медичної допомоги, успішно конкурує у працівниками комунальної медицини.

Час:  о 15:00 год

Місце: стадіон  “Арена Львів” (вул Стрийська, 199)


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here