Шахтарям Львівщини повністю виплатили зарплату за грудень

0
557

Гірникам ДП «Львіввугілля» повністю виплатили зарплату за грудень. Окрім цього, шахтарям виплатили понад 50 % зарплати за січень. Про це пише прес-служба ЛОДА.

«Упродовж січня – лютого наш департамент провів вагому роботу щодо погашення боргів по заробітній платі шахтарям Львівщини. Багато зусиль було спрямовано на плідну співпрацю з Міненерговугілля, Міністерством фінансів та Міністерством економіки України заради досягнення позитивного результату, а саме виділення коштів на покриття боргів», – зазначив директор паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник.

Нагадаємо, що упродовж минулого тижня шахтарям виплатили 57,6 млн грн частково з коштів отриманих від реалізації продукції, а частково з перерозподілених коштів з державного бюджету за програмою здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектора вугільної промисловості.

Вже на початку цього тижня на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти від реалізації вугільної продукції в розмірі 20,0 млн грн. Весь фінансовий ресурс спрямували на виплату заробітної плати шахтарів. 6,2 млн грн – на повне погашення боргу по зарплаті за грудень 2017, та 14,0 млн грн – на виплату заробітної плати за січень 2018, що, враховуючи попередні виплати за січень склало 50,4 % від фонду заробітної плати.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here