Середній клас є опорою демократії, – Порошенко

0
456
Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості формування в Україні середнього класу. Під час виступу на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» він висловив думку, що «саме ІТ-сектор може допомогти Україні збільшити частку середнього креативного класу».

«Це важливо для стабільності, для стійкості економіки, для стійкості країни загалом, для демократії це важливо, бо середній клас є опорою демократії», – підкреслив Глава держави зауваживши, що нині IT-сектор приносить Україні 4% ВВП.

«Але, щоб стати справжнім лідером у цьому секторі, мало надавати послуги, мало сидіти на аутсорсингу, треба переходити до реального внеску у вітчизняну економіку», – додав він.

Петро Порошенко також висловив переконання, що задля подальшого економічного зростання країни та підвищення добробуту людей Уряд має продовжувати реформи. «Гроші ходять за людьми» – це принцип не лише децентралізації, але й освітньої реформи, змін в системі охорони здоров’я і будь-якої іншої реформи. Люди – це головне», – сказав Президент.

«Саме таку візію я пропоную нашому Уряду, який, згідно з Конституцією розвиває соціально-економічну політику і я впевнений в тому, що Уряд здатний реалізувати зазначену позицію. І впевнений і в парламентських перспективах нашої команди і новий Уряд, який буде сформовано новою Радою, буде проводити саме цю відповідальну проукраїнську, європейську лінію», – сказав Глава держави.

«І, врешті-решт, ця стратегія значною мірою наблизить нас до соціальних критеріїв членства в Європейському Союзі», – резюмував Президент.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here