Садовий розповідав львівським учням про толерантність до ЛГБТ?

0
8624

Користувачі соціальних мереж обурюють проведенням у львівських школах уроку толерантності.

Про це пише Кулемет.

“Про урок “толерантності” у школах Львова. Років 25 тому на підставі аналізу методичних і дидактичних підходів в освіті і релятивістської моральної філософії Вільям Кілпатрік написав книгу “Чому Джоні не здатний відрізнити правильне від неправильного”. Якщо впроваджувати рекомендації до такого уроку у Львові (отримав ці рекомендації від міського управління освіти), то наші Івасики скоро теж не будуть здатними розрізняти правильне від неправильного”, – пише у Фейсбуці історик, екс-заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний.

Користувач Андрій Вихопень пише, що у школах Львова розповідатимуть про толерантність до ЛГБТ.

“Нав’язування чужої для нас ПК, в той час коли в нас не сформоване громадянське суспільство, коли не є дорослої національно свідомої нації, вводити ці всі ПК це так само як пропагувати “руцькій мір” – шкода одна й та сама”, – відзначає активіст.

Обурення уроках толерантності висловив і історик Юрій Михальчишин.

“Гомоліберальні фашисти у Львові таки домоглися свого та провели у міських школах (не у всіх) так званий урок толерантності на тему “Усі ми різні, усі ми рівні”. Про війну, героїв, захисників, Батьківщину дітям, очевидно, знати не конче необхідно — головне відрапортувати кураторам про успішне “реформування освіти в дусі дитиноцентризму”, тобто виховання не нормальних громадян, а непристосованих до життя боягузів і невігласів. Прийде час, і всі організатори цього паскудства відповідатимуть за участь у ворожих інформаційно-контентних спецопераціях та заходах деструктивного психологічного впливу. Вчителиці могли б і портрет Захарченка школярикам продемонструвати–всі ж рівні, не зважаючи ні на що. У Маріуполі такого немає. Бачив трохи дітей у вишиванках, хоча в основному тут працює дрес код “білий верх–чорний низ”. Ну, зате і про толерантність тут не дуже добре відгукуються”, – пише Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, проти проведення уроків толерантності у Львові виступали і представники партії “Свобода”.

Перший урок у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах області відбувся під гаслом «Я – українець».

“У навчальному процесі значну увагу варто приділяти національно-патріотичному вихованню. Тому перший урок буде патріотичного спрямування – теми можуть бути різними. Зокрема у першому класі – «Я люблю свою країну» чи «Діти об’єднують Україну», а у старших класах ці теми можуть бути поглиблені», – наголосила директор департаменту освіти і науки Львівська ОДА Любомира Мандзій.

У міському управлінні освіти, схоже, забули про патріотичність й вирішили самоусунутись від патріотичності проведення перших уроків для учнів шкіл міста…

Залишити відповідь