Прокуратура затримала головного лісничого Львівщини на систематичному хабарництві

0
737
Прокуратура затримала головного лісничого Львівщини на систематичному хабарництві

Прокуратура Львівської області, із оперативниками Управління СБУ у Львівській області за слідства поліції затримали головного лісівника області та службову особу комунального лісового підприємства, що систематично возив для свого шефа «данину» від продажу лісу. Про це у себе на Facebook повідомила головна прокурорка Львівщини Ірина Діденко, пише Перець.

«Слідство встановило, що ініціатор злочинної схеми скористався повноваженнями та вимагав від підлеглих щомісячну неправомірну вигоду в розмірі 30-40 тис. грн від кожного. При цьому, встановив цинічні «тарифи»: за 1 кубометр реалізованого лісу учасники схеми відраховували для шефа 1-1,5 американського долара. За це головний фігурант обіцяв колегам лояльне ставлення і сприяння щодо їх перебування на посадах», – повідомила Ірина Діденко.

Захищаємо ліси та боремося з системною корупцією! Сьогодні затримали головного лісівника області та службову особу…

Опубліковано Іриною Діденко Понеділок, 13 січня 2020 р.

Правоохоронці зафіксували передачу 17.8 тис грн та 300 $ чергової частини «траншу» від керівника районного підрозділу до обласного. «Обох затримали «на гарячому», причетність інших встановлюємо», – додала вона.

Зазначимо, що директором «Галсільлісу» є Володимир Мельник.

Підозрюваним готуються підозри та клопотання про обрання запобіжних заходів, а також відсторонення від посад. Термін ув’язнення, який «світить» фігурантам – від 5 до 10 років.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here