Порошенко заявив, що готовий пройти детектор брехні на “Прямому” каналі

0
242
Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

П’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що готовий відповісти у прямому ефірі “Прямого” каналу на всі запитання,  які хочуть поставити йому працівники Держбюро розслідувань.

“Я не довіряю Державному бюро розслідувань, я не довіряю їх керівництву, я не вірю в об’єктивність та неупередженість слідства. І в той же час на “Прямому” каналі ті питання, які вони хотіли озвучити, я готовий пройти детектор брехні на “Прямому” каналі в прямому ефірі”, – заявив Порошенко.

Таку заяву п’ятий президент зробив у відповідь на повідомлення директора ДБР Романа Труби про імовірне застосування поліграфу під час наступного допиту Порошенка.

Нагадаємо, 12 серпня п’ятий президент України Петро Порошенко прибув до ДБР в якості свідка у справі щодо купівлі-продажу телеканалу “Прямий”. Артур Герасимов назвав черговий виклик Порошенка до ДБР – наступом на все українське.

Зазначимо, раніше  Петро Порошенко заявив, що втручання соратника Януковича Андрія Портнова у справи Державного бюро розслідувань та незаконне отримання ним службової інформації про перебіг розгляду справ є прямим порушенням закону.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here