Попереду батька у пекло: як Садовий знову відзначився

0
1711

Учора, 1 липня, прес-служба Львівської міськради розіслала новину про те, що у Львові на Вулецьких пагорбах вшанували пам’ять професорів, розстріляних у липні 1941 року.

Усе б нічого, але у міськраді, схоже, забули, що цю дату вшановують 3 липня.

“Сьогодні Львів з сумом згадує загиблих у липні 1941 року професорів. Щоб вшанувати пам’ять закатованої інтелігенції, до пам’ятника на Вулецьких пагорбах прийшли Андрій Садовий, міський голова Львова, Рафал Дуткевич, мер Вроцлава, та громадськість міста. Як зазначив опісля покладання квітів президент міста Вроцлава, громада Вроцлава підтримує Львів та Україну в питанні боротьби за визволення політичних в’язнів у Росії”, – йдеться у повідомленні мерії.

З цього стає зрозуміло, що місто поспішило, щоб “підтягнути” на захід мера Вроцлава. Про стосунки Садового і поляків не писав уже тільки лінивий, проте чому ж знову мер починає спекулювати на цій тематиці? Випадково? Чи нам очікувати чергових інформаційних провокацій, які не йдуть на користь україно-польських відносин, які і так зараз вибудовуються непросто…

ІВ КУЛЕМЕТ

Додамо, як повідомила прес-служба Львівської політехніки сьогодні, 2 липня, заклад запрошує на вшанування памяті розстріляних нацистами польських професорів

“Запрошуємо Вас взяти участь у висвітленні меморіального зібрання з нагоди  77-х роковин із дня загибелі львівських професорів на Вулецьких пагорбах в липні 1941 року.

Участь у зібранні візьмуть очільники області та Львова, представники Республіки Польща, академічна спільнота і громадськість міста.

Церемонія відбудеться 3 липня 2014 року, початок о 10 годині. Місце проведення: м.Львів, вул. Лукаша, 1″, – йдеться у повідомленні.


ЧАСТКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here