Понад 100 виборців з Донеччини і Луганщини голосуватимуть на Львівщині

0
282

До чергових виборів Президента України залишилося рівно два місяці. Як повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, за перший місяць виборчої кампанії, станом на 31 січня, 207 виборців тимчасово змінили місце голосування, обравши одну з виборчих дільниць на території Львівщини. Про це пише прес-служба ЛОДА.

Найбільше тих, хто подав заяви про тимчасову зміну місця голосування (ТЗМГ), а отже у день голосування, 31 березня, матиме можливість обирати Президента України за місцем фактичного перебування, це виборці з Донеччини (84) і Луганщини (35). Загалом із вище зазначених 207 виборців 157 є з інших областей України та Автономної Республіки Крим, а один виборець – із закордонного виборчого округу.

За останній тиждень кількість тих, хто подав заяви про тимчасову зміну місця голосування (ТЗМГ) фактично подвоїлась, – зазначила Зоряна Павлів. Вона додала, що 31 березня проголосують не за місцем виборчої адреси також 109 виборців з Львівщини. 49 з них візьмуть участь у виборах в межах області – тільки на іншій виборчій дільниці, 20 – у м.Києві, 15 – у Хмельницькій області, 7 – у закордонному виборчому окрузі.

Загалом, станом на 31 січня 2019 року, в Україні 6523 виборці скористались ТЗМГ.

Додамо, що, відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців» та постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893, за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на відповідних виборах, відділи ведення Державного реєстру виборців можуть тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування без зміни його виборчої адреси.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here