Польське товариство, у якому знаходиться одна з виборчих дільниць, заборонило розвісити у приміщенні дільниці плакати кандидатів

0
344

Польське товариство, у якому розташована виборча дільниця №460787 (Мостиський район, ТВО №120), заборонили членам ДВК розвісити у приміщенні дільниці плакати кандидатів. Після втручання ОВК, якій підпорядкована дільниця плакати розклали на столі в приміщенні дільниці. Про це інформує ОПОРА.

На виборчій дільниці №460787 у селі Стрілецьке Мостиського району (територіальний виборчий округ №120) до 11 години не висіло жодного з інформаційних плакатів кандидатів на пост Президента України.

Представники Польського товариства, в якому знаходиться приміщення дільниці, не дозволили членам відповідної дільничної виборчої комісії розклеїти плакати.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА звернулись до окружної виборчої комісії №120 з приводу цього випадку. Після втручання ОВК №120 плакати розклали на столі в приміщенні дільниці.

Відповідно до частини 5 статті 74 Закону України “Про вибори Президента України” у приміщенні для голосування або безпосередньо перед ним дільнична виборча комісія в обов’язковому порядку розміщує плакати, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори Президента України, інформаційні плакати кандидатів на пост Президента України, які розміщуються в алфавітному порядку (в порядку розміщення кандидатів у виборчому бюлетені).


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here