Підлеглі Садового нарешті визнали власну некомпетентність

0
973
Трамвайний вагон
Трамвайний вагон "Tatra KT4D", придбаний у 2008 році в Ерфурті

Міська влада Львова нарешті зайнялась виправленням помилок при проектуванні трамвайних зупинок. Про це повідомив депутат міської ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Зінкевич, який тривалий час добивався вирішення проблеми.

«Ділюся із Вами гарними новинами, щодо зупинок, побудованих із порушенням українських нормативів, платформи яких вищі, а ніж перша сходинка трамваїв (як тих, що приїхали із Берліна, так і тих, що роками їздять по Львову), – сказав він. – Андрій Садовий нарешті підписав розпорядження, яким створив робочу групу, яка має напрацювати оптимальну висоту платформ на трамвайних зупинках і їх типове облаштування».

Ігор Зінкевич зазначає, що влада міста визнала свою некомпетентність при створенні зупинок.

«По першій зупинці із підвищеною платформою “Приміський вокзал” на вулиці Чернівецькій отримав відповідь від в.о. голови Залізничної Р.А. І. Герича, – каже депутат. – Він повідомляє мене, що ця зупинка із підвищеною платформою була збудована у 2014 році взагалі без виконання проектно-кошторисної документації. Не знаю, як так може бути, коли йде витрата грошей міста, але так мені написали у РА! Будівництво проводилося на основі Протоколу №13 Комісії із доступності міського середовища у місті Львові від 8 липня 2014 року.

Крім того, від заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака отримав відповідь про те, що повторна експертиза проектної документації по зупинках “вулиця Дорошенка” вилучена слідчими Національної поліції для вивчення у справі щодо закупівлі трамвайних вагонів. Також отримав лист від керівника Слідчого управління ГУ Нацполіції у Львівській області п. М.В. Самарчука. Він повідомляє, що моє звернення, щодо порушення Державних будівельних норм при будівництві трамвайних зупинок на вулиці Дорошенка долучене до матеріалів кримінального провадження з приводу неналежного виконання службовими особами Львівської міської ради та ЛКП “Львівелектротранс” при закупівлі 30 трамваїв із Німеччини. Пан Самарчук повідомив мене, що у цьому кримінальному провадженні зараз призначено ряд судових експертиз, в ході яких досліджуються в тому числі і об’єкти, згадані в моєму зверненні».

На думку Ігоря Зінкевича, добре, що нарешті створили робочу групу і вирішили виправляти порушення ДБН при будівництві платформ на зупинках.

МІСЬКА ВЛАДА ЛЬВОВА НАРЕШТІ ЗАЙНЯЛАСЬ ВИПРАВЛЕННЯМ ПОМИЛОК ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ТРАМВАЙНИХ ЗУПИНОКПро це повідомив депутат…

Опубліковано УКРОП Львівщина Вівторок, 19 березня 2019 р.

«Але, як мені здається, така робоча група мала бути стоворена ще до будівництва першої посадкової платформи на зупинці Приміський Вокзал, яку, вочевидь, потім брали за зразок. І що ще незрозуміло – чомусь із підприємством, яке експлуатує трамваї, ні Залізнична, ні Галицька РА не радилися, хоча саме у “Львівелектротрансі” знають параметри своїх трамваїв», – підсумував депутат.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here