Перспективи розвитку регіонів України ми бачимо крізь призму європейської інтеграції, – Порошенко

0
318
Порошенко представляє першу десятку
Порошенко представляє першу десятку "Європейської Солідарності" . Фото УП

За останні 5 років Україна здійснила вагомий прорив у бік Європейського Союзу. На цьому під час сьогоднішньої дискусії «Карпатський прорив. Партнерство заради розвитку» в рамках Форуму місцевого розвитку наголосив п’ятий Президент України Петро Порошенко.

Екс-президент назвав цифри, які ілюструють цю тезу. Зокрема частка країн Євросоюзу в обсязі торгових зв’язків України за ці роки зросла до 43 відсотків, натомість частка Росії впала до 7%. Особливо показовою в цьому плані є Львівська область, де частка експорту, яка припадає на країни ЄС, становить 80 відсотків.

«Перспективи розвитку регіонів України ми також бачимо через європейську інтеграцію, через налагодження прямих зв’язків українських підприємств із закордонними партнерами»,  – заявив Петро Порошенко. Він також підкреслив ту роль, яку відіграло для налагодження подібної співпраці, особливо для середнього та дрібного бізнесу, прийняття безвізу з країнами ЄС.

Петро Порошенко також прокоментував рішення ПАСЄ, яке повернуло Російську Федерацію у склад цієї європейської інституції.

«Учора по євроінтеграційних прагненнях України було нанесено потужний удар. Ми повинні адекватно відреагувати на це. Я буду вносити пропозицію про недопущення спостережної місії ПАСЄ на українські вибори, якщо в її складі будуть представники Росії. Не їм вчити нас демократії», – заявив п’ятий президент України.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here