ПЦУ заборонила священникам проводити богослужіння у присутності мирян

0
266

Православна Церква України заборонила священникам проводити богослужіння у присутності мирян, натомість закликала всіх долучатися до служби дистанційно.

Про це йдеться на сайті ПЦУ, пише “Кулемет” з посиланням на “Прямий“.

“Беручи до уваги рішення органів державної влади та місцевого самоврядування щодо посилення обмежень свободи пересування та свободи зібрань, на час дії цих посилених обмежень роз’яснити, що п. 3 … дозволяє проведення богослужінь у храмах самими лише священнослужителями та церковнослужителями й співаками, без особистої присутності мирян. Під час проведення таких богослужінь миряни повинні долучатися до спільної молитви, використовуючи можливості віддаленого зв’язку”, – написано у повідомленні.

Крім того, ПЦУ наполягатиме перед державною владою та органами місцевого самоврядування на тому, що богослужіння і молитва, діяльність священнослужителів та церковнослужителів не можуть бути повністю зупинені, храми повинні залишатися доступними для особистого відвідування вірянами, з дотриманням норм карантину, підвищеної санітарної безпеки та “соціальної дистанції”.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here