Пасажирка відсудила у «Львівелектротрансу» 150 тисяч гривень

0
591

Постраждала внаслідок падіння в трамваї львів’янка відсудила у ЛКП «Львівелектротранс» компенсацію у сумі 96,8 тис. грн матеріальної шкоди та 50 тис. грн моральної шкоди. Відповідне рішення Галицького райсуду оприлюднене в реєстрі судових рішень, пише Захід.нет.

У рішенні суду зазначається, що 15 січня 2017 року трамвай №3 (номер вагона 1176) на вул. Княгині Ольги, 106 потрапив у ДТП, однак деталі ДТП не вказані. Водночас у висновку експертизи вказано, що постраждалій «діагностовано субкапітальний перелом шийки правої стегнової кістки, який міг утворитись від дії тупого предмета при падінні її в салоні вагона трамвая під час ДТП і належить до тілесного ушкодження середнього ступеня тяжкості».

Після отримання травми постраждала лікувалася у Львівській лікарні швидкої допомоги та у військовому госпіталі, а потім у Чернівецькому центрі травматології та ортопедії. Пізніше через цю травму вона отримала ІІ групу інвалідності.

Постраждала звернулася до суду з позовом про стягнення з «Львівелектротрансу» 96,8 тис. грн, витрачених на лікування, та 100 тис. грн моральної шкоди.

«Внаслідок травмування позивачка перенесла фізичний біль від перелому та операції. Окрім того, після ДТП позивачка перенесла три госпіталізації та одну операцію, має періодично проходити огляди, реабілітацію та лікування (…) та може ходити лише за допомогою милиць, а також відчуває постійний біль при ходьбі. Це все призвело до психологічного стресу», – мовиться в рішенні суду. Однак суд вирішив розмір матеріальної компенсації зменшити вдвічі.

Відтак, суд вирішив стягнути з «Львівелектротрансу», представник якого на засідання не з’явився, на користь постраждалої пасажирки 96,8 тис. грн матеріальної шкоди та 50 тис. грн моральної шкоди. Комунальне підприємство також має сплатити 1672 грн судового збору.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here