Новояворівськ і Новий Розділ – без гарячої води під час карантину: Львівська область готується до опалювального сезону

0
342
Новояворівськ і Новий Розділ - без гарячої води під час карантину: Львівська область готується до опалювального сезону, фото ЛОДА

Сьогодні, 24 червня, під головуванням заступника міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської відбулась онлайн-нарада щодо функціонування підприємств теплопостачання та підготовки їх до опалювального періоду 2020-2021 рр. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Кулемет.

Відтак, у межах заходу присутні розглянули ряд законодавчих змін, що дадуть змогу врегулювати окремі проблемні питання у сфері надання житлово-комунальних послуг та, після їх прийняття, дозволять їх вирішити. Тим самим створити умови для стабільної і безперебійної діяльності підприємств житлово-комунальної сфери.

Зазначимо, що при підготовці об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2020/21 років на Львівщині, плановими завданнями передбачено здійснити ряд заходів, зокрема, у сфері теплопостачання підготувати 1277 котелень, замінити  9,8 км теплових мереж.

Окрім того, у житловому фонді підготувати 18813  будинків. Провести ремонт покрівель у 446 будинках, також підготувати 3127 об’єктів соціально–культурного призначення.

У сфері водопостачання здійснено ремонт та заміну – 28,7 км водопровідних мереж та 10,2км каналізаційних мереж.

За словами директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарія Романчука, станом на сьогодні Львівщина виконала 30% запланованих заходів в межах підготовки до опалювального сезону 2020/21 років.

Нагадаємо, міста Новояворівськ та Новий Розділ у Львівській області під час карантину перебувають без гарячої води.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here