Нардепи-“оптимісти” приїхали до Львова

0
1648

Сьогодні члени Міжфракційного депутатського об’єднання “ЄвроОптимісти” провели низку зустрічей у Львові в рамках Всеукраїнського Туру Оптимізму. Про це повідомили організатори візиту.

Депутати зустрілися зі студентами Львівської Політехніки та представниками громадських організацій в сучасному Tech StartUp School.

ЄвроОптимісти розповіли про про роботу МФО, продемонстрували промо-ролик «Туру Оптимізму» та неформально поспілкувалися з аудиторією.

Зокрема, вони відповіли на непрості питання: чому українці мають бути оптимістами, як громадськість може допомогти політикам формувати порядок денний,чому треба працювати задля реалізації європейських реформ та чому політична участь молоді так важлива. Також були підняті питання щодо антикорупційної реформи, зеленої енергетики, вступу в НАТО.

“Кожен голос має свою вагу. Кожен голос людини, яка прийде і скаже «так» чи «ні» тим чи іншим політикам, буде впливати на майбутнє країни. Є гіркий досвід у розвинутих демократіях, у Великобританії, де результати «Брексіту» продемонстрували, що саме молодь не проявила ініціативу і не проголосувала за своє майбутнє, після чого почала журитися: а що ж наробили політики. Наша ідея полягає в тому, щоб почути, чому молодь не ходить, що має статися для того, щоб люди пішли. Ми хочемо почути, чого вони не бачать в нас, не отримують від нас, щоб побудувати цей діалог”, – підкреслила під час зустрічі Вікторія Войціцька.

«Тур Оптимізму» – це серія регіональних зустрічей членів Міжфракційного депутатського об’єднання «ЄвроОптимісти» з громадянами та громадським сектором з метою визначення проблемних питань на місцях, виявлення очікувань щодо діяльності депутатів-єврооптимістів та залучення громадян до політичного та громадського життя.

Відтак, тур стартував в Києві, 1 березня, 29 березня . В рамках туру депутати планують відвідати ще 8 міст: Тернопіль (30 березня), Маріуполь, Запоріжжя, Миколаїв, Чернівці, Херсон, Ужгород, Одеса, Запоріжжя.

«ЄвроОптимісти» їдуть в регіони, щоб вислухати про проблеми та виклики в суспільстві; довести, що кожен має можливість реалізуватися в політичному та громадському житті; розповісти про перемоги та поразки молодих політиків; стимулювати та надихати суспільство до громадської та політичної активності.

 

Залишити відповідь