На Волині проходять навчання інструкторів

0
486

З 23 по 26 квітня на базі Луцького прикордонного загону розпочато підготовку майбутніх інструкторів – прикордонників з використання безпілотних авіаційних комплексів. Про це інформує прес-служба ДПСУ

Наразі в рамках реалізації проекту «Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» проходять навчання із залученням представників центру підготовки із застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем, які мають необхідні знання та досвід.

Загалом навчання проходять 16 прикордонників, які протягом чотирьох днів здобуватимуть навики практичного застосовування даної авіаційної техніки, а в подальшому самостійно будуть використовувати її під час охорони державного кордону.

Після завершення навчань Луцький прикордонний загін отримає чотири комплекси «Matrice200» на суму близько 36 мільйонів гривень, що будуть використовуватися на найбільш активних напрямках українсько-польської ділянки кордону.

За допомогою цих авіаційних комплексів українські прикордонники зможуть дистанційно здійснювати моніторинг визначеної ділянки місцевості з висоти до 500 метрів та в радіусі до 1,5 кілометра як вдень так і вночі.

 


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here