На одній із виборчих дільниць Львівщини відсутні плакати з інформацією про кандидатів

0
219

На виборчій дільниці у селі Солонка станом на 9:40 відсутні плакати з інформацією про кандидатів на пост Президента. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

На виборчій дільниці №460949 у селі Солонка Пустомитівського району  (виборчий округ №118) відсутні інформаційні плакати кандидатів на пост Президента. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА попросили голову дільничної виборчої комісії, яка організовує вибори на дільниці, пояснити відсутність плакатів. Голова відповів, що окружна виборча комісія їх не надсилала.

Прокомунікувавши питання з представниками ОВК №118, ОПОРА з’ясувала, що плакати таки були надіслані. Коли спостерігачі ОПОРИ повторно звернулись до голови ДВК, він розповів, що раніше дільнична виборча комісія мала «матеріали передвиборної агітації», але на день тиші їх зняли. Ймовірно, так звані «матеріали передвиборної агітації» й були плакатами з інформацією про кандидатів.

Нагадаємо, відповідно до частини 5 статті 74 Закону України “Про вибори Президента України” у приміщенні для голосування або безпосередньо перед ним дільнична виборча комісія в обов’язковому порядку розміщує плакати, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори Президента України, інформаційні плакати кандидатів на пост Президента України, які розміщуються в алфавітному порядку (в порядку розміщення кандидатів у виборчому бюлетені).


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here