На Львівщині тривають весняно-польові роботи

0
374
Аграрії Львівщини розпочали весняно-польові роботи
Аграрії Львівщини розпочали весняно-польові роботи

Аграрії Львівщини активно проводять весняно-польові роботи. Відтак, за всіма категоріями господарств в області посіяли всіх ярих культур на площі 309,9 тис га,  (81 % до прогнозу), ранніх зернових культур 68,4 тис га (95 % до прогнозу), кукурудзи 45,3 тис га (85 %). Також розпочали посів гречки.  Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Окрім цього, вже посадили картоплі на площі 88,1 тис га (94 % до прогнозу), овочевих культур на площі 18,5 тис га (76 % до прогнозу).

В структурі посівів ¼ займають технічні культури.  Вже посіяли технічних ярих культур 63,5 тис га (66 % до прогнозу), в тому числі: цукрових буряків, соняшника, сої та інших ярих культур.

«Одна із особливостей цьогорічних весняно-польових робіт полягає у тому, що агрометеорологічні умови посіву для різних культур збігаються у часі і аграрії області паралельно проводять посів як ранніх культур так і більш пізніх, враховуючи стан грунту та умови конкретного поля. Рясні дощі в кінці квітня та на початку травня не зашкодили проведенню польових робіт, а сприятимуть отриманню високих врожаїв»,-  розповів начальник управління сталого розвитку, інфраструктури та земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Ігор Вус.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here