На Львівщині дорога з’єднає два пункти пропуску з Польщею

1
777
На Львівщині дорога з’єднає два пункти пропуску з Польщею
На Львівщині дорога з’єднає два пункти пропуску з Польщею

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин у Мостиському і Яворівському районах провів спільну виїзну нараду щодо вирішення проблемних питань реалізації проектів міжнародної технічної допомоги. Про це інформує прес-служба обласної ради.

Очільник облради разом із головою Львівської ОДА Маркіяном Мальським проінспектували хід будівництва дороги, яка має об’єднати два пункти пропуску «Шегині» та «Краковець».

«Ця дорога однаково важлива для обох районів. У результаті – ми окреслили шляхи вирішення існуючих проблем, зокрема забезпечення співфінансування, налагодження механізму компенсації курсової різниці. Сподіваюся, що після сьогоднішньої зустрічі нам вдасться здійснити необхідні організаційні кроки, які є вкрай важливими для реалізації проекту», – наголосив Олександр Ганущин.

Додамо, що участь у нараді взяли також керівники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади Мостиського і Яворівського районів та відповідних служб, які забезпечують дорожнє будівництво.

Варто зауважити, що проект реалізується в межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 Європейського інструменту сусідства, що має на меті покращення дорожньої інфраструктури українсько-польського прикордоння у Мостиському та Яворівському районах.

🔹У Мостиському і Яворівському районах разом із головою Львівської ОДА Маркіяном Мальським провели спільну виїзну нараду…

Опубліковано Олександром Ганущиним Вівторок, 30 липня 2019 р.


1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here