На Львівщині завтра судитимуть Сакварелідзе

0
601

11 березня о 11:00 у Мостиському районному суді відбудеться перше підготовче засідання щодо кримінального провадження, відкритого проти Давида Сакварелідзе з метою позбавлення його свободи пересування Україною.

Про це на прес-конференції у Львові повідомила адвокат Валерія Коломієць.

Вона назвала це кримінальне провадження надуманим, втім зазначила, що прокуратура Львівської області хотіла раніше обмежити Сакварелідзе свободу пересування Україною, заборонивши йому виїзд з території міста Львова, але чи буде подавати таке клопотання прокуратура завтра – наразі невідомо.

«Вони мають право на це», – сказала вона.

Також Коломієць додала, що Сакварелідзе «інкримінують чотири злочини», перший з яких, що він із невідомими особами паралізував роботу пункту пропуску «Шегині».
Також адвокат каже, що йдеться про переміщення Саакашвілі та журналістів через кордон, а також вплив на працівника ДПСУ, який є постраждалою особою.

«Завтра відбудеться підготовче судове засідання. Ми не знаємо, чи будуть ставити це питання, але вони мають право згідно із законодавством застосовувати запобіжний захід», – сказала Коломієць.

Вона також додала, що у судовому засіданні будуть присутні «ряд нардепів».

«Ми доведемо цю справу до кінця. Влада зосередила свою роботу не на боротьбі з корупцією, а на нас. Ми з допомогою ваших ЗМІ будемо показувати цей брєд усій Україні: де є правда», – сказав Сакварелідзе.


Напишіть відгук