На Львівщині визначили переможців фіналу Кубку України з ушу

0
1219

У львівському Палаці спорту «Галичина» відбулися основні завершальні змагання українського ушу – Кубок України 2017 року, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Участь у змаганнях взяли близько 400 учасників різних вікових категорій з 11 регіонів України: а саме збірні Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької областей та міста Києва, а також гості змагань – команда з Білорусі.

Змагання організували за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та федерації ушу області.

За підсумками цікавих виступів місця командного заліку розподілили таким чином: перше місце посіла команда Запорізької області, на другий щабель піднялася збірна Київщини, третіми фінішували представники Харківської області. Збірна команда господарів – Львівської області у складі 33 учасників виборола п’яте командне місце.

З поміж спортсменів Львівщини кращі результати продемонстрували: Фегецин Андрій, Котляр Дмитро, Андибур Ірина, Ягоцький Данило, Ягоцький Владислав, Андибур Настя, Кузьмич Максим, Мищатин Марія, Лужецька Ангеліна, Чапля Олеся та ін.