На Львівщині сміття висипають просто у піщаний кар’єр (ВІДЕО)

0
673

Поблизу м. Миколаєва Львівської області львівське сміття висипають просто у піщаний кар’єр, порушуючи при цьому екологічне законодавство щодо процесу захоронення ТПВ та угоду про захоронення ТПВ у м. Миколаєві, яку зобов’язувалась виконувати сміттєва фірма «Грінера». Про це пише Вголос.

Відповідне відео опублікував на своїй сторінці у Фейсбук депутат Миколаївської міської ради Андрій Баранецький.

Як повідомляла ГО «Розвиток громади» у грудні 2017 р. миколаївське міське сміттєзвалище, яке знаходиться на території колишнього піщаного кар’єу, прийняло майже 1600 тонн твердих побутових відходів від фірми наближеної до Андрія Садового «Грінера». 17 січня зафіксовано – понад 300 тонн сміття в день, хоча за рішенням сесії Миколаївської міської ради тонаж не повинен перевищувати 30 тонн у день.

Захоронення сміття на міському сміттєзвалищі, яке знаходиться за кілька сотень метрів від жилих будинків – повинно було відбуватись лише після спорудження відповідних «карт» для захоронення ТПВ.

За інформацією громадськості м. Миколаєва, фірма «Грінера» здійснює таке «захоронення» сміття на міському сміттєзалищі під неофіційним «прикриттям» миколаївського міського голови Щебеля А. І.


Напишіть відгук