На Чемпіонаті України серед молоді важкоатлети Львівщини вибороли «срібло»

0
868

Нещодавно у Коломиї Івано-Франківської області завершився Чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. У результаті командної боротьби важкоатлети Львівщини вибороли II місце серед команд із 18 областей України. У активі наших спортсменів 374 очок. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Найкращим виявився виступ Львівського спортсмена Павла Закашевського у ваговій категорії до 94 кг, який виборов I місце у ривку (165 кг), поштовху (195 кг) та сумі двоборства (360 кг).

Срібним призером змагань став 16-річний Богдан Гоза з Жидачева у ваговій категорії до 105 кг із результатом 326 кг.

У надважкій боротьбі в останній спробі бронзову нагороду вдалося вибороти динамівському 18-річному богатирю Анатолію Горідьку. Після першої вправи, він фінішувавна лише 6-й позиціїсеред 22-х учасників цієї категорії. Проте вольові зусилля цього разу увінчалися успіхом.

Капітану команди Володимиру Гозі вдалося кваліфікуватися тільки у першій вправі – ривку, де він переміг усіх суперників із результатом 165 кг. На жаль, через травмування він не зміг продовжувати боротьбу в поштовху.

За крок до п’єдисталу зупинився Олег Махмудов з Жидачева. У ваговій категорії до 69 кг велася безкомпромісна боротьба серед 24 учасників, в якій Олег Махмудов фінішував із результатом 264 кг на 4 позиції.

Також у ваговій категорії до 77 кг вперше виконав норматив майстра спорту України Юрій Гринчук. До слова, цей норматив він виконав ще минулого року.  Проте, на той час, його вік 14 років не дозволяв присвоїти цього звання. На цих змаганнях результат спортсмена 275 кг у сумі двоборства та 9 особисте місце.

У результаті змагань одразу двоє спортсменів Львівщини – Володимир Гоза та Павло Закашевський, розпочинають цільову підготовку до Чемпіонатів Європи серед молоді віком до 23 років та юніорів віком до 20 років. Адже змагання в України стали відбірковими до міжнародних стартів, що відбуватимуться за кордоном восени 2018 року.