Ми спільно повинні зробити Львівщину територією успіху, – Синютка

0
336

У Львові відбувся український форум центрів спільного обслуговування (UKRAINIAN SHARED SERVICE CENTRE FORUM). Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Привітав присутніх із відкриттям голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Така знакова подія демонструє нам основну річ, яка сьогодні потрібна Україні – довіру. Я хочу подякувати тим компаніям, які вирішили, що Львів – це центр розвитку та центр росту.  Лише у нашому регіоні ви знайдете стільки молодих, креативних, талановитих, амбітних людей. Я переконаний, що це є найкращі фахівці, яких ви можете залучити до успіху Ваших компаній, адже саме вони готові вести вперед будь-яку справу. Ми спільно, разом, повинні зробити Львівщину територією успіху», – Олег Синютка.

Окрім того, очільник  області наголосив, що Львівщина – це територія, на якій усунена корупція.

Відтак, у межах цьогорічного Форуму розглянуть перспективи Львова і всієї України стати одним з ключових місць, обраних для розташування Центрів спільного обслуговування та аутсорсингу бізнес-процесів в цьому регіоні.

Зокрема, великі багатонаціональні компанії, вітчизняний бізнес,  державні чиновники регіонального та національного рівня і провідні фахівці в галузі ЦСО поділяться передовим досвідом і обговорять можливості, які створюються швидким розвитком сектора ЦСО і АБП в Україні.

Зазначимо, що проведення Форуму ініціював минулоріч керівник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис. Згідно з його дослідженнями, цей напрямок надання сервісних послуг здатен суттєво змінити економіку міста Львова та забезпечити стабільний і динамічний розвиток міста.


Напишіть відгук