МВС закликає учасників виборчого процесу дотримуватись законодавства (ВІДЕО)

0
269

Поліція Львівщини готова забезпечити дотримання законодавства та публічного порядку під час проведення місцевих виборів.

Про це сьогодні, 10 вересня, розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець під час пресконференції у Львівському пресклубі, пише Кулемет.

«Основні завдання, які стоять перед поліцейськими під час проведення передвиборчої кампанії, волевиявлення та підрахунку голосів – це забезпечення неухильного дотримання законодавства усіма учасниками виборчого процесу. Поліція готова до виконання цих задач. Зараз ми зосереджені на превентивній роботі, працюємо у посиленому режимі, а безпосередньо під час голосування до охорони публічного порядку буде залучений весь особовий склад поліції Львівщини», – зазначив Дмитро Міхалець.

Правоохоронці працюють у тісній координації з співробітниками Громадянської мережі «ОПОРА», які систематично реалізують кампанію спостереження, спрямовану на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а  також закликають усіх небайдужих громадян повідомляти у поліцію про виявлені порушення виборчого законодавства.

«На кожне таке звернення поліцейські реагуватимуть негайно і кожне порушення отримає правову кваліфікацію. Я закликаю усіх учасників виборчого процесу неухильно дотримуватись вимог законодавства і забезпечити мешканцям Львівщини вільне волевиявлення», – наголосив заступник очільника поліції Львівщини.

Окрім того, Дмитро Міхалець зауважив, що вибори проходитимуть в умовах пандемії та закликав організаторів забезпечити неухильне воиконання карантинних вимог, які діятимуть у цей період та не піддавати ризику життя та здоров’я виборців.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here