Медики Львівщини оприлюднили звернення на підтримку Порошенка

0
410
Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

Напередодні виборів медики Львівщини оприлюднили звернення до громадськості на підтримку діючого Президента Петра Порошенка. Про це пише ЗІК.

Звернення, яке підтримали представники Українського лікарського товариства у Львові, Асоціація медсестер Львівщини, авторитетні медики, було озвучено на прес-конференції 6 березня.

«Питання нині постало як на переломному часі історії: або ми згуртуємося і переможемо, або знову опинимося в полоні чужих амбіцій. Основна боротьба розгортається у цивілізаційному виборі українців. Ми обираємо не просто Президента України, ми обираємо наше майбутнє. Ми повинні переступити через свої симпатії чи антипатії і проголосувати за команду, яка відкрито і сміливо кинула клич: «Геть від Москви!», – йдеться у зверненні.

Медики закликають українців під час війни «керуватися не емоціями, а надати підтримку тому, під чиїм керівництвом Україна зупинила російську навалу».

«Нашого Президента Петра Порошенка господар Кремля Володимир Путін відкрито називає ворогом номер один і кидає клич п’ятій колоні голосувати за будь-кого, тільки не за Порошенка», – зазначається у зверненні.

«Ми розуміємо, що важко жити в часи крутих перемін, багато проблем. Але в нас нема іншого вибору, як продовжити історичний курс: «Геть від Москви!». Так, є багато труднощів. Але будь-який інший шлях – безперспективний. Нині у нас чимало нарікань і до медицини, бо відбувається демонтаж старої системи охорони здоров’я – неефективної, бідної, корумпованої, а нова ще не створена. Перший етап реформи розпочався з первинної ланки – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. Лікарі починають отримувати гідну оплату своєї нелегкої праці. З ініціативи Президента у сільській місцевості будують сучасні лікарські амбулаторії, заклади охорони здоров’я укомплектовують необхідним обладнанням. Система охорони здоров’я реформується, можливо, не так швидко, як ми цього вимагаємо, але почалися системні зміни не тільки у медицині, а в усій країні», – йдеться у зверненні.

Відтак медики закликали підтримати на виборах Президента Петра Порошенка та курс «Геть від Москви!».

На думку доктора медичних наук, професора Бориса Білинського, ці вибори – особливі, а Росія розраховує на те, що українці «самі поховають Україну». «По-перше, що буде хаос, по друге – що ми виберемо або якогось комедіанта, або явного ворога України. Бойко є явним ворогом України, а Зеленський є комедіантом. За часів СРСР був дуже відомий комік Райкін. Чи ви собі уявляєте, що хтось би сказав: давайте Райкіна зробимо генеральним секретарем ЦК КПРС?! Та це неможливо! А от Зеленського хочуть зробити. Це тільки, щоб посміятися, що «хохлам такой президент тоже хватит», – зазначив Б.Білинський.

«Порошенко – не ангел. Він не займався економікою. Але чи Президент має займатися економікою?! Для того є Уряд. Такого дипломата, як Порошенко, ми oще не мали, який їде в ООН, говорить півгодини без папірчика англійською мовою, який зумів зорганізувати юридичну, моральну і великою мірою матеріальну підтримку цілого світу для України», – додав Б.Білинський.

Голова Лікарського товариства у Львові Олег Дуда вважає, що не можна сходити зі стратегічного курсу України до НАТО та ЄС, який обраний.

«Щоб ці вектори зберегти, потрібен потужний Президент, який, у першу чергу, дбає про інтереси держави, а економіка підніметься. Тут дуже гарні слова Степана Бандери: «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим», – зазначив О.Дуда.

«Це перший Президент, виступи якого не соромно слухати. Я горджуся, що він нашу країну представляє і, мабуть, це перший Президент, при якому я відчуваю захист моєї рідної мови… Бачимо, що гарант Конституції дійсно гарантує мені як українці у своїй державі, що основна мова у нас – українська і що абсолютно «не все равно», на якій мові ми розмовляємо», – зазначила І.Шевчук.

«Ідеї, які зароджувалися у 90-х роках, почали зреалізовуватися в останні роки керівництва нашого Президента», – зазначив він.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here