Мальський мав би негайно відсторонити мера Дрогобича, – Богдан Рабешко

0
6340
Обвал будинку у Дрогобичі. Фото ДСНС
Обвал будинку у Дрогобичі. Фото ДСНС

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський мав би негайно відсторонити міського голову Дрогобича Тараса Кучму від виконання його обов’язків.

Про це у Фейсбуці пише експерт з питань ЖКГ Богдан Рабешко.

“У нас обласна і місцева влада дієва? Навіяно обвалом будинку у Дрогобичі через халатність і безвідповідальність”, – йдеться у повідомленні.

Рабешко відзначає, що будинок, який обвалився, був збудований у 60-х роках минулого століття як відомче житло місцевої швейної фабрики, а в наш час був переданий на баланс Дрогобицької міської ради.

За свідченнями місцевих мешканців, які скаржились в місцеве ЛКП на розростання тріщин в стінах будинку, місцева влада була апатичною.

Також хочу відзначити, що перший поверх будинку був викуплений під комерційну нерухомість. Стіни на першому поверсі з двох сторін були пробиті під дверні пройоми та вікна, а в середині були зроблені перепланування шляхом демонтажу несучих перегородок! Символічно те, що тут функціонували перукарня, лотерея та УВАГА! бюро ритуальних послуг! І всім цим закладам хтось офіційно надав всі дозвільні документи на перепланування!

“Дивує в цій ситуації поведінка голови Львівської ОДА Markiyan Malskyy та міського голови Дрогобича Тарас Кучма! Також дивує офіційна позиція Президента України, який заявив про якийсь газовий вибух або УВАГА! руйнацію дерев’яних перекриттів. Відзначу одне – в цьому будинку тільки бетонні перекриття, а Президенту хтось свідомо надав неправдиву інформацію. За свідченнями очевидців, влада навіть не змогла забезпечити надання необхідної техніки для таких надзвичайних випадків – а саме крану, який би зміг підняти 50-тонну перегородку! У цій надзвичайній ситуації голова ОДА був зобов’язаний НЕГАЙНО відсторонити від посади міського голову Дрогобича та скликати надзвичайну сесію Дрогобицької міської ради, а не прогулюватись безтурботно по місцю злочину, спричиненого халатним та безвідповідальним ставленням місцевої влади. Пане Markiyan Malskyy, хочу побачити Ваш негайний “розбір польотів”. Час романтики закінчився, починаються сірі будні…”, – написав Рабешко.

У НАС ОБЛАСНА І МІСЦЕВА ВЛАДА ДІЄВА? НАВІЯНО ОБВАЛОМ БУДИНКУ В ДРОГОБИЧІ ЧЕРЕЗ ХАЛАТНІСТЬ І БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!Вночі,…

Опубліковано Bogdan Rabeshko Середа, 28 серпня 2019 р.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here