Львівська ОДА виступила проти будівництва сміттєпереробного заводу Садового

0
640
Львівська ОДА підтримує громаду Львова у питанні неприпустимості будівництва сміттєпереробного заводу на вул Пластовій,13
Львівська ОДА підтримує громаду Львова у питанні неприпустимості будівництва сміттєпереробного заводу на вул Пластовій,13

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з мешканцями мікрорайонуЗнесіння, які невдоволені рішенням ЛМР щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вул Пластовій,13. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Під час зустрічі громада звернулась з проханням запропонувати міській владі альтернативні ділянки для побудови заводу.

У відповідь очільник області зазначив,що Львівська ОДА надавала ЛМР пропозиції понад 17 альтернативних ділянок для будівництва сміттєпереробного комплексу.

«Будівництво заводу в межах “Знесіння” є екологічно не обгрунтованим і господарсько недоцільним, що підтверджується десятками зауважень до звіту з оцінками впливу на довкілля та невдалими прикладами функціонування таких комплексів у Європі. Щодо запропонованих ділянок, то 27 січня 2017 року за результатами наради під головуванням Прем‘єр-міністра міський голова звернувся з листом надати земельну ділянку Яворівської «Сірки» ЛКП «Збиранка», через три дні мною видане розпорядження, яке дійсне і сьогодні про надання ділянки для будівництва та експлуатації комплексу утилізації ТПВ у Яворівському районі. Потім була надана земельна ділянка в Миколаївському районі, ці ділянки міській владі не підійшли. 2 листопада цього ж року ми надіслали перелік земельних ділянок за межами Львова на території області»,- зазначив Олег Синютка.

Сьгодні, 3 лютого мікрорайоні «Знесіння» за ініціативи громадських активістів, та представників Громадської ради при…

Опубліковано Громадська рада при Львівській ОДА Неділя, 3 лютого 2019 р.

Зокрема Олег Синютка наголосив, що до 13 лютого Львівська ОДА як орган державної влади скерує лист в Міністерство екології та природних ресурсів України з позицію неможливості будівництва заводу на вул Пластовій,13.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here