Львівська облрада розгляне клопотання про підтримку спорудження меморіалу Героїв Небесної Сотні у Сихові

0
514

Завтра, 15 травня, Львівська обласна рада розгляне клопотання Комітету вшанування пам’яті українських героїв про підтримку спорудження меморіалу Героїв Небесної Сотні у Сихові.

Родина Героя Небесної Сотні Андрія Дигдаловича підтримує проект рішення, підготований профільною комісією обласної ради, яким передбачено:

1. Спорудити меморіал Героїв Небесної Сотні у м. Львові, на проспекті Червоної Калини у сквері біля кінотеатру ім. О. Довженка, за концепцією авторського колективу у складі Михайла Хохоня та Петра Свистуна, який переміг на конкурсі, проведеному ГО «Громадський комітет для вшанування пам’яті українських героїв» у 2017 р.

2. Передбачити в бюджеті розвитку обласного бюджету на 2018 р. кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для спорудження меморіалу Героям Небесної Сотні у м. Львові.

3. Звернутись до Львівської міської ради про погодження місця спорудження меморіалу Героям Небесної Сотні у м. Львові, на проспекті Червоної Калини у сквері біля кінотеатру ім. О. Довженка, відведення земельної ділянки під будівництво та співфінансування спорудження даного об’єкту.

Концепція меморіалу запропонована переможцями конкурсу, проведеного Комітетом вшанування українських Героїв


ЧАСТКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here