Львівщина отримає майже втричі менше коштів на дороги, ніж у 2019 році

0
800
Олег Синютка
Олег Синютка

Львівська область отримає майже втричі менше коштів на дороги, ніж отримала в 2019 році.

Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка, пише Кулемет.

“Чи стане реальністю «Велике будівництво Зеленського? Сьогодні чинна влада презентувала програму будівництва доріг на 2020 рік. Назвали цю програму «Велике будівництво». А менш як два тижні тому уряд своєю постановою затвердив перелік доріг, які будуть будуватися чи ремонтуватися цього року. Львівщина, згідно з цією постановою, отримає майже втричі менше коштів на дороги ніж отримала в 2019 році. Заплановано відремонтувати всього 57 км доріг. Для порівняння: в 2018 році за на Львівщині збудовано чи відремонтовано 437 км доріг, і навіть в кризовому 2015 – 162 км. Тепер Львівщині пропонують майже втричі менше фінансування, майже в 8 раз менше доріг і називають це «Велике будівництво»”, – написав Синютка.

Окреме питання про спроможність влади будувати дороги, зважаючи на те, що в кінці 2019 року влада вже перевела бюджетні платежі в ручний режим у зв’язку з відсутністю коштів. А цього року, за майже 1,5 місяці 2020 року, влада отримала в бюджет на 5,5 мільярдів гривень менше ніж минулого року за цей же період і не виконує план надходжень більше ніж в 2 рази.

“Мене раніше дивувало, а зараз вже навіть дратує бажання чинної влади говорити одні, і часто, правильні речі на якихось офіційних заходах чи форумах, а робити абсолютно протилежні речі. Замість того, щоб щось робити, все закінчується пустими «Маріупольськими інвестиційними форумами», смішними «інвестиційними нянями», пафосними «Великими будівництвами», а в кінцевому отримуємо віртуальні «оманські інвестиції» і розбиті дороги”, – написав нардеп.

Чи стане реальністю «Велике будівництво Зеленського?Сьогодні чинна влада презентувала програму будівництва доріг на…

Опубліковано Олегом Синюткою Вівторок, 11 лютого 2020 р.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here